شناسه : 72023
امروز چهارشنبه 1399/12/20 - 13:29
نویسنده : admin-asnaf
با حضور مسئول بسیج اصناف:

دومین کارخانه تولید پارچه ملت بلون افتتاح شد/شکست انحصار تولید پارچه ملت بلون توسط بسیج

کارخانه تولید پارچه ملت بلون ، با ظرفیت تولید روزانه یک تن پارچه ی ملت بلون، صبح امروز در شهرک صنعتی شمس آباد با حضور مسئول سازمان بسیج اصناف افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف کشور، کارخانه تولید پارچه ملت بلون ، با ظرفیت تولید روزانه یک تن پارچه ی ملت بلون، صبح امروز در شهرک صنعتی شمس آباد  با حضور مسئول سازمان بسیج اصناف افتتاح شد.

مسئول سازمان بسیج اصناف در مراسم افتتاح این کارخانه طی سخنانی اظهار داشت: بسیج از ابتدای شیوع بیماری کرونا یعنی از سال 98 به عرصه ی تولید و توزیع ماسک ورود کرده و این ورود منجر به راه اندازی 500 واحد صنفی در کشور شد.

وی با اشاره به کاهش قیمت ماسک پس از ورود بسیج به زمینه تولید ماسک مطرح کرد: فشار و دغدغه مردم برای تهیه ماسک از بین رفته است.

وی با بیان این که اگر بسیج و همت تولید کنندگان هم راستا نمی شد حتما با مشکل ماسک مواجه می شدیم، ادامه داد: هم اکنون در کارگاه های بسیج توانایی تولید روزانه 20 میلون ماسک استاندارد و با قیمت مناسب را داریم.

غلامرضا حسن پور از شکستن انحصار تولید پارچه ی ملت بلون توسط بسیج خبر داد و گفت: توسط آشنایی با مجتمع صنعتی خلیج فارس امروز شاهد خط جدید تولید پارچه ی ملت بلون با ضریب 85 درصدی جلوگیری از نفوذ ذرات هستیم.

مسئول سازمان بسیج اصناف با تاکید بر اهمیت کیفیت ماسک در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: علیرغم تزریق واکسن، راه قطعی مقابله با ویروس رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است.

وی از ظرفیت تولید روزانه یک تن پارچه ملت بلوند در این کارخانه خبر داد و افزود: توصیه می کنیم که مردم حتما در تهیه ماسک با دقت عمل کرده و ماسک های استاندارد دارای پارچه ی ملت بلون تهیه کنند.

مسئول بسیج اصناف ضمن بازدید از خط تولید مفتول نگه دارنده ی ماسک در همین مجموعه گفت: توانایی صادر کردن ماسک به کشور های دیگر و ارز آوری را داریم.

حسن پور با اشاره به جهش تولید در وسایل و تولیدات جلوگیری از بیماری کرونا تصریح کرد: در ماسک، پارچه ماسک و کپسول اکسیژن به موفقیت رسیده ایم.

وی با بیان این که سرمایه گذاری، توان دانشی و نیروی انسانی در زمینه های تولیدی در کشور وجود دارند، افزود: مکمل این مجموعه همت مسئولین و مردم برای حل مسائل کشور است.

 لازم به ذکر است؛این کارخانه با مساحت دو هزار متر توان تولید روزانه یک تن پارچه ی ملت بلون را دارد و ضمن شکستن انحصار تولید پارچه ملت بلون، این دومین کارخانه تولیدی این محصول است که طی یک سال اخیر توسط سازمان بسیج اصناف راه اندازی می شود.

برچسب ها

برچسب‌ها

بسیج بسیج اصناف
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)